Reklaamitulemuste hindamine sõltub otseselt eesmärkidest, mis olid seatud enne käivitamist. Näiteks kui reklaami eesmärk on brändi maine parandamine, võiks peamisteks tulemusnäitajateks olla katvus ja liiklus. Kui eesmärgiks on kasumi kasv, analüüsi tulemuse hindamiseks müügikonversiooni protsenti, ostja meelitamise kulusid ja investeeringutasuvust. Kuid pidage meeles, et erinevate toodete puhul peetakse kõrgeks või madalaks täiesti erinevaid näitajaid. Näiteks kosmeetikakomplektide müük võib kasvada 200%, veoautode müük aga vaid 10%. Ja need väärtused on iga niši jaoks võrdselt kõrged. Selles artiklis räägin teile, kuidas analüüsida ettevõtte jaoks mõeldud digitaalse toote müügiedenduse tulemusi. Viimase kuue kuu jooksul on Ringostat korraldanud juba kolm suuremahulist reklaami, mis võimaldasid mitte ainult müüki suurendada, vaid ka kolmekordistada sihtrühma huvi virtuaaltelefoni vastu.
sihtrühma kasvav huvi Ringostati toote vastu
Sihtrühma kasvava huvi graafik Ringostati toote vastu Kui visandame “laia joonena” kogu edutamise lõpuleviimise ja tulemuste analüüsimise töö, siis koosneb see mitme näitaja järjestikusest analüüsist: liiklus : kogus, struktuur ja maksumus; konversioonid: müügivihjete, kõnede, tellimuste arv, samuti kvaliteetsete ja madala kvaliteediga päringute suhe; raha: kasum, plii ja ostja spetsiaalne juht maksumus, investeeringutasuvus. Liiklusanalüüs Esmalt hinnake, kui palju kasutajaid saiti või sihtlehte reklaamimise ajal külastas. Need andmed on saadaval veebianalüütikasüsteemides.
Näiteks Google Analyticsi jaotises „Aruanded
Vaatajaskonnad”. Alamjaotises “Ülevaade” kuvatakse: kasutajate arv, sealhulgas uued; vaadete arv; lehel viibimise kestus; põrkemäär; demograafilised andmed. Te ei pea loendama kõiki kasutajaid, vaid ainult sihtlehe külastajaid. Soovitud segmendi valimiseks või konfigureerimiseks klõpsake vahekaarti Kõik kasutajad. Liiklusanalüüs Google Analyticsis “Kõik kasutajad” See analüüs annab mulle tervikliku ülevaate sellest, kui suur oli reklaam ja kui palju kasutajaid maandumislehele jõuti ja neile meelitati. Liiklusanalüüs Google Analyticsis on Liikluse jaotus allikate ja kanalite järgi Kui oleme kogu liiklust nazioarteko telefono-zenbakien tervikuna käsitlenud, peame analüüsima iga allikat. See aitab mõista, millised reklaamiplatvormid ja kanalid tõid enim kasutajaid. 1. Sisemised allikad: ajaveeb – ajaveebi lehtedele postitatud pressiteated, artiklid ja bännerid; väljaanded sotsiaalvõrgustikes; uudiskiri; saidi hüpikaken . 2. Välised allikad : pressiteated uudisteportaalides ja väljaannete vastuvõtjates; artiklid meedias; partneritevahelised reklaamiväljaanded. 3. Kontekstuaalne reklaam.
Suunatud reklaam jne.Vajalik teave on Google
Analyticsi jaotises “Aruanded” ⟶ “Liiklusallikad”. Alamjaotis Ülevaade annab mulle aimu, milline kanal tõi enim kasutajaid – sektordiagrammi ja graafikute kujul. Google Analytics jaotises „Aruanded” ⟶ „Liiklusallikad”. Alajaotis „Kogu liiklus” ⟶ „Allikas/kanal” sisaldab üksikasjalikke andmeid igast allikast ja kanalist üle kantud kasutajate arvu kohta. Käitumisomadused on nähtavad ka siin: Alamjaotis „Kogu liiklus” ⟶ „Allikas/kanal” Siin näete: kõigi suunamiste paigutuste tõhusus – meedias, teabepartnerite veebisaitidel, väljaannete vastuvõtjatel; partnerite sotsiaalvõrgustikes, kanalites tongliao phone number list ja kirjades avaldatud publikatsioonide tulemus; kasutajavoog meie ajaveebi reklaamartiklitest, Facebooki ja Telegrami lehtede väljaannetest ning meie iganädalasest kokkuvõttest.